سه شنبه ٣٠ مرداد ١٣٩٧ - 
1 2 3
 
صفحه اصلي > کارگاه‌ها 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

روابط عمومی دانشکده طب سنتی:

برگزاری متمرکز آزمون مرحله دوم (مصاحبه) دکترای تخصصی (Ph.D) طب سنتی به صورت متمرکز

روابط عمومی دانشکده:

برگزاری متمرکزآزمون مرحله دوم (مصاحبه) دکترای تخصصی (Ph.D) طب سنتی به صورت متمرکز در دانشکده طب سنتی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی 

آزمون مرحله دوم (مصاحبه) دکترای تخصصی (Ph.D) طب سنتی ورودی نیمسال اول 97-96 به صورت متمرکز در تاریخ 96/4/19 در دانشکده طب سنتی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی برگزار شد.

جلسه طراحی ایستگاههای آزمون و محتوای هر ایستگاه یک هفته پیش از مصاحبه در تاریخ 96/4/12 توسط معاونت آموزشی دانشکده و با شرکت ممتحنین از سراسر کشور برگزار گردید. در این جلسه 6 ساعته تعداد و محتوای ایستگاههای تخصصی مورد بحث قرار گرفت و نهایی شد.

این آزمون به روش مصاحبه ساختارمند (MMI) و به شیوه چند ایستگاهی اجرا شد. 65 داوطلب برای این آزمون دعوت به مصاحبه شده بودند.در این آزمون که در دو نوبت صبح و عصر برگزار گردید 59 داوطلب در رشته طب سنتی با یکدیگر به رقابت پرداختند.

داوطلبین پس از حضور در دانشکده در گام نخست پس از ثبت نام و اخذ کارت داوطلب، بروشور راهنمای داوطلبین را دریافت نمودند و بعد از آن به سالن انتظار راهنمایی شدند و در فضایی آرام و بدون استرس همراه با پذیرایی (صبحانه، میان وعده و....) برای نوبت زمان مصاحبه آماده شدند.

با توجه به طراحی 8 ایستگاه برای مصاحبه، داوطلبان در گروههای 8 نفری وارد محل مصاحبه می­شدند و در زمان مشخص و با اعلام زنگ کارشناس مربوطه ایستگاههای خود را به صورت چرخشی عوض می­کردند و در نهایت پس از طی کردن 8 ایستگاه و در زمان مشخص مکان مصاحبه را ترک می­کردند. در نهایت مصاحبه شوندگان پس از تکمیل فرم های ارزشیابی مربوطه از دانشکده خارج می­شدند.

به منظور برگزاری بهینه و با کیفیت این آزمون، 32 عضو محترم هیات علمی متخصص در رشته طب سنتی از دانشگاههای سراسر کشور در این آزمون به عنوان هیات ممتحنه حضور داشتند.

آزمون نوبت صبح در ساعت 12:30 به پایان رسید و بعد از نماز و صرف نهار، آزمون نوبت بعد از ظهر در ساعت 14 آغاز شد. طبق برنامه پیش بینی شده آزمون مصاحبه ساعت 16:30 به پایان رسید.

سرکار خانم دکتر مژگان تن­ساز، عضو هیات علمی گروه طب سنتی دانشکده مسئولیت برگزاری آزمون را بر عهده داشتند. این آزمون با حمایت ریاست محترم دانشکده ، جناب آقای دکتر مصدق و به کوشش دکتر روشنک مکبری نژاد معاون آموزشی، دانشجویی و فرهنگی دانشکده، آقای محمدرضا دولتخواه رئیس محترم امور عمومی و همچنین آقای شیروان جهانی، مدیر خدمات دانشکده و با همراهی تمامی پرسنل محترم دانشکده برگزار گردید.

پس از اتمام آزمون، در سالن کنفرانس دانشکده از تمامی پزشکان که به عنوان هیات ممتحنه ا از سراسر کشور در مصاحبه شرکت کرده بودند توسط رئیس محترم و معاون محترم آموزشی دانشکده تقدیر به عمل آمد.

برگزاری منظم و به دور از استرس و در محیطی دوستانه، حاصل کار گروهی تمامی پرسنل محترم با مدیریت هیات رئیسه دانشکده بود. از این رو، در انتها از زحمات ارزنده تمامی کارکنان دانشکده که سهم به سزایی در برگزاری منظم این آزمون داشتند تشکر و قدردانی گردید.

و در نهایت از حمایت ها و همراهی های همیشگی جناب آقای دکتر مصدق، رئیس محترم دانشکده سپاسگزاری می­گردد.


١٠:٢٥ - سه شنبه ٢٧ تير ١٣٩٦    /    عدد : ٤٨٩٨٨    /    تعداد نمایش : ٦٦٠


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
 
دانشکده طب سنتی
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشــتی
آدرس : تهران - خیابان ولی عصر- روبروی توانیر- کوی شمس

تلفن : 88773521 - 021
پست الکترونیک : sitm@sbmu.ac.ir
 
 
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.